Teslimat Şartları

1.) Aldığınız ürün ödemesi onaylandıktan sonra en geç 2 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz kargo ile adınıza gönderilir.

2.) Stokta bulunmayan veya özel istek üzeri getirilmesi isteğiniz ürünler için firmamızın ürünü teslim alınmasını takip eden 2 iş günü içinde size bilgi verilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre kargo süresi 1 ile 3 gün alabilir.

3.) Satın aldığınız ürünlerde belirlenen ücreti EFT/Havale ve PayPal ödeme seçenekleri ile 5 iş günü içerisinde yapmadığınız ürünün teslimatı olmaz ayrıca sipariş iptal edilir ve bu durumda ürün stoğa eklenerek yapılacak olan olan sipariş sonrası Deform Müzik sorumlu tutulamaz.

İade Şartları

1.) Satın aldığınız tüm ürünlerin iade süresi ürünün teslim alınmasını takip eden yedi (7) gündür.

2.) Aldığınız ürün Deform Müzik yazılan ürün tanıtımın aksine özelliklere sahip veya resimdekinden farklı, üründe çizik, aşınma ya da ürün çalışmıyor ise iade edilebilir. Bu durumda kargo bedeli şirketimiz tarafından sağlanır.

3.) Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilmez veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4.) İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. İade edilirken kargo alıcıya aittir.

5.) Aldığınız tüm ürünler yurt dışı garantili olup arıza esnasında sizinle irtibata geçilerek garanti disbiritörüne yönlendirileceksiniz.

 

Bunların dışında ürün iadesi kabul edilmeyecektir.